detské centrum
HAPPY HIPPO
 

Organizujeme letné pobytové tábory, prázdninové pobyty, detské párty, oslavy, spoločenské, kultúrne a športové podujatia pre deti.

Ponuka

Naše tábory sú plné tvorivej zábavy, hudby, tanca, spoznávanie prírody.

Nami organizované Detské letné tábory sú s hotelovým ubytovaním v najatraktívnejších lokalitách Slovenska s perfektným programom a zážitkami, ktoré sa viac nebudú opakovať!

Detské oslavy sú významnou udalosťou v živote každej rodiny. A je úplne jedno, či ide o tie prvé alebo desiate. Deti sa na ne tešia takmer celý rok a už niekoľko mesiacov pred významným dňom počítajú dni v kalendári..

Ponúkame kompletnú organizáciu nezabudnuteľnej oslavy pre Vaše deti. Počas 2 hodín sa deti zabavia a zahrajú pod vedením skúsených animátorov

Prázdninový pobyt je spôsob ako môžete svojim deťom zabezpečiť super letné alebo zimné prázdniny plné zábavy a dobrodružstva.

V rámci programu prázdninového týždňa máme pripravený program naplnený zábavou a rôznymi voľnočasovými aktivitami, tvorivé dielne, výlet do prírody, spoločenské hry a ďalšie aktivity pre deti.

Pod vedením skúšenej špecialistky na liečebnú výživu, ktorá má za sebou bohatú prax v diétnej liečbe detí s cukrovkou a s dedičnými metabolickými poruchami.

Program je zameraný na to, aby sa deti nenútenou formou naučili správnemu stravovaniu a zároveň zhodili zopár kilogramov

Pod vedením skúšenej špecialistky na liečebnú výživu, ktorá má za sebou bohatú prax v diétnej liečbe detí s cukrovkou a s dedičnými metabolickými poruchami.

Pobyt zameraný na zníženie telesnej hmotnosti. Obsahom programu je nielen diéta, ale aj špeciálne cvičenia pod dohľadom fyzioterapeuta. Vyskúšajte aj liečebné procedúry, saunu, masáže ako aj wellness služby a pohodlne sa zbavte prebytočných kilogramov.

Hlavným cieľom tohto projektu je zachovať naše ľudové tradície a obnoviť regionálnu kultúru, aby sa nezabudlo na dedičstvo našich predkov. Podporou tradícií môžeme pomáhať zachovať naše spoločné kultúrne dedičstvo.

Dnes sa pod slovom folklór rozumie tak ľudová kultúra, ľudové tradície, zvyky, obyčaje a obrady ako i ľudové umenie, čiže spev, tanec, hudba, divadlo, ľudový odev, umelecké a remeselné diela atď. Všetko to sa jedno cez druhé prelínalo a spoločne tvorilo neodmysliteľnú súčasť ľudského života.