Ručné Vákuové Čerpadlo& Brzdy Bleeder Auta Hliníkové Teleso Čerpadla Tlak Vákua Rozchod

€45.19

-6 %

€48.08

Nový produkt

Skladom

Pôvod CN(Pôvodu)
Druh Tlakomer
Názov Značky YOTOBE

* Vákuové/ tlak čerpadla a krvácanie brzdový kit.

* Kontroly vákuové/ tlak prevádzkované automobilových komponentov.

* Môže byť použitý na krvácanie hydraulické systémy alebo sifón tekutín.

* Mosadzný valec a hlava valca.

* Vymeniteľné O-krúžok tesnenie hlavy valca, gumy, piestových krúžkov a ventily.

* Telo bol prechod na ovládanie dva druhy tlakových podmienok.

* Tlakový rozsah: Pozitívny tlak. 0 3inHg; Negatívny tlak: 0-1inHg.

* Tlakomer je uzatvorený v robustný gumová boot, ktorý poskytuje ochranu pre obe rozchod(aby ste zabezpečili presnosť) a automobilové povrchy.

* Pridať súčasti brzdy bleeder, ľahko krvácajú brzdy sami.

I f si objednáte viac ako 10 kusov, Pls, neváhajte nás kontaktovať;

Dúfam, že sme mohli byť čo najlepšie služby pre vás!

Poštovné Máme loď naše nástroje na celom svete. Všeobecne platí, že tovar bude expedovaný do 3 pracovných dní po zúčtované platby prijímajú. Prosím skontrolujte vašu adresu,nie sme zodpovední za akékoľvek dodávky v dôsledku nesprávnej alebo nedoručila adresu.

Návrat politiky Sme v našich silách, aby slúžil náš každý zákazník najlepšie, čo sme mohli. Všetky položky budú starostlivo skontrolovať a zabalené v dobrom stave. Ponúkame 3 dni mŕtvy na príchod nahradenie záruka od dátumu prijatia. Kupujúci nesie návrate expedičný poplatok a pošleme nahradenie na naše náklady po obdržaní vrátenej položky. Výmena alebo vrátenie bude vydaný na prijaté položky.

Kontaktujte nás, Sme závislí na našich spokojnosť zákazníka uspieť. Preto, váš názor je pre nás veľmi dôležité. Ak ste spokojní s našimi položky, Prosím, nechajte nás všetkých 5 hviezdičiek aktívnej spätnej väzby. Kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne neutrálne spätnú väzbu. Radi by sme s vami spolupracovať, riešiť akýkoľvek problém.

tester vákuum, ručný vysávač a tlaku čerpadla tester auta, bleeder vákuum, bleeder nástroj, bmw e46 senzor, ručné vákua a tlaku čerpadla s rozchodom, bleeder ručný vysávač a tlaku čerpadla tester, tlak oleja nástroj, esp senzor, audi brzda senzora