Hliníkové puzdro pre GoPro Hero 9 Čierne Ochranné Vlog Kovové Klietky Kryt Cold Shoe Mount pre Go Pro 9 GoPro9 Hero9 Príslušenstvo

€13.17

-35 %

€20.27

Nový produkt

Skladom

Príslušenstvo Typ CNC Hliníkové Prípade
Názov Značky ORBMART
Pôvod CN(Pôvodu)
Zväzok Zväzok 1
Kompatibilné Akcia Fotoaparát Značky gopro
Číslo Modelu E2042
Druh Prípad
Materiál Hliník
Kompatibilné s pre GoPro Hero 9

Hliníkové puzdro pre GoPro Hero 9 Čierne Ochranné Vlog Kovové Klietky Kryt Cold Shoe Mount pre Go Pro 9 GoPro9 Hero9 Príslušenstvo Súčasťou Balenia 1 x ORBMART Hliníkovej Zliatiny puzdro pre GoPro Hero 9 Black PS: Nie vrátane fotoaparátu CNC Hliníkovej Zliatiny Prípade CNC Kovové vstrekovaným, ponúka Anti-shock, nerozbitné, Ľahké ochrany pre vašu GoPro.

Chladné Topánky Design Ponúkajú dve chladné topánky pre montáž akéhokoľvek príslušenstva na vašu GoPro, ako sú kamery, svetlá, obuvi, kľučky, mikrofón a tak ďalej.

Strane Otvorený Dizajn, Super ľahko otvoriť kartu a nabíjací port, môžete nabíjať bez demontáž rámu.

Jednoduchá Inštalácia Krytu dizajn nainštalovať na rám prípade len v jednej sekunde.

Poznámka: Hliníkové puzdro je navrhnuté tak, aby bolo málo väčší ako GoPro, aby sa zabránilo poškriabaniu fotoaparát pri inštalácii. Prosím zaskrutkujte skrutky (súčasť dodávky), aby sa fotoaparát stabilný po inštalácii.

gopro podporu, gopro 9 hrdina, pre go pro mount, gopro 9 čierny, hero9, dóm gopro hero 9, lamax x7, gopro hero 9, fox rukáv, fotoaparát pripojiť na hrudi