Svetlo Zlato Sequin kulisu,Lesk Sequin Opony,Svadobné Photo Booth Kulisu,Fotografovanie Pozadí,Vianočná Výzdoba

€14.09

Nový produkt

Skladom

Číslo Modelu KJ-23S
vzor List
Názov Značky SHENGXuntex
Materiál sequin
Príležitosti Výročie

Názov: Sequin Pozadie Opony Materia:sequin textílie 100% Zbrusu Nový a Vysoko Kvalitné Farby: Červené Víno Červené,Zelené, 30 farieb si vybrať Veľkosť:1.2x1.8m 1,2 m W x 2,4 m 1.2x3m...... Hmotnosť: 1 kg 1.2 kg 1.5 Poznámka k: 1.Naše sequin tkanina je 9 mm kolo 2. Pre sequin kulisu,sll sa formáte sú Vxš štýl,lile sa 4x6FT štýl,to je 4 METROV Šírka x 6 METROV Heigt. 3.O sequin textílie,ktorého šírka je len 4 METROV,keď kulisu veľkosť vyše 4 metrov,čo bude mať ŠVÍKU do zošiť na splnenie šírka,ak mysli to,prosím, nie je cieľom.

1. O farbe: Všetky tovaru sú prijaté v naturáliách. Ale streľbe svetla, uhol, a nastavenia monitora a ostatných faktorov, ktoré môžu spôsobiť existenciu určitej farby na fotografiách, nie sú problémy s kvalitou, prosím prednosť v druhu, ďakujem! 2. O veľkosti: Všetky rozmery sú merané manuálne,to je normálny jav a chyba merania, všeobecne, merania, chyba je 1-3 cm,dúfam, že sa vám bude rozumieť! 3. O sadzobníka: Všetky naša cena nie je uzatváranie colných, námornej nákladnej je len prepravné, colnej je účtované podľa vášho krajiny je Vlastná od dovozcu, a v každej krajine je Vlastné Pravidlo je iné, Ak majú colné, by ste mali platiť sami, dúfam, že sa vám bude o tom vedieť!

. Chybný tovar musí byť vrátený v lehote 7 dní od dátumu dodania.

. Len chybné položky môžu byť ponúkané výmenu alebo výmenu.

. Prosím, uistite sa, zachovať pôvodné balenie pre návrat.

. Kupujúci by mal zaplatiť poštovné poplatok za vrátenie v akejkoľvek situácii okrem naše viny.

. Sme nebude povinný kupujúceho akékoľvek škody a straty za hranice, aby sumu, ktorú kupujúci má skutočne zaplatili, nám.

. Naším cieľom je, aby sa uistite sa, že ste spokojný zákazník a príjemné nakupovanie s nami.

. Ak budete spokojní s nákupom a naše celkové služby, prosím, zanechajte nám 5 hviezdičiek spätnú väzbu, a budeme robiť rovnaké pre vás.

. Ak nie ste spokojní so svojím nákupom v žiadnom prípade, prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť akýkoľvek problém. Chápeme, že obavy a frustrácie môžete mať, a čo bude v našich silách vyriešiť problémy.

. Neváhajte a kontaktujte nás kedykoľvek pred a po nákupe, sme sa zaviazali k vašej 100% spokojnosti.

svadobné biele závesy, fotografie rekvizity čínsky pozadí, oka sequin opony, Pozadie, pozadie fólie, textílie sequin opony, opona sequin, cabina inflable, 3 rám skla panel, kúpiť svadobné závesy