1.25\" Cheshire Collimating Okulára pre Newtonovské Refractor Kovové Teleskopy Alu

€6.13

-33 %

€9.28

Nový produkt

Skladom

Drawtube /
Materiál /
Názov Značky Shanwen
Číslo Modelu F3MB1AA800623
Zväčšenie Pomeru 500X & Pod

Funkcie:

-Pasuje, 1.25" focusers a jednoduché použitie, stačí spp ďalekohľad, odstrániť diagonálne a miesto okulárovej priamo v focuser.

-Pre zarovnanie optika z Newtonovskej reflektory, Dobsonian reflektory a Schmidt-Cassegrain Teleskopy (SCTs).

-Krátke collimator na zrkadlo (reflektor) teleskopy má 45 stupňov doska pre ľahšie vizuálne presnosť.

-Tovar bol vyrobený hliníkový s krížik na dne umožňujú rýchle a presné centrovanie optika.

-To collimation okulára môžu byť použité pre presne collimating v Newtonovskej a Schmidt-Cassegrain reflektor teleskopy pre lepšiu kvalitu obrazu.

Popis:

Ak chcete získať čo najviac z vašej Newtonovskej rozsah naozaj potrebujete zladiť alebo collimate zrkadlá. To môže trvať nejaký čas zvykať zosúladenie oboch sekundárnych a primárnych zrkadlá a toto krátke collimator môže robiť to oveľa jednoduchšie. Krátke collimator na zrkadlo (reflektor) teleskopy má 45 stupňov doska pre ľahšie vizuálne presnosť. Collimation je zosúladenie prvkov vo vnútri optického systému ako ďalekohľad. Colimating ďalekohľad pozostáva z nastavenie sklonu a pozície zrkadlá a šošovky, aby zabezpečili, že ústredným bodom dosiahne optimálne sústrediť na bod, z ktorého obraz sa bude zobrazovať (okulárovej prípadne fotoaparát).

Špecifikácie:

Materiál: Hliník S Kovovou Konštrukciou

Veľkosť: 32 mm * 65mm / 1.25 v * 2.56 palec

Balík obsahuje:

1 * Collimating Okulára

pole okulára, medovina okulára, okulára dieťa, explorer okulára, okulára oko, 3 okulára, plastové okulára, zväčšiť okulára, bresser okulára, telefón okulára