Domácnosti Double-Layer Kolo Koša Office Obývacia Izba Kuchyňa Kúpeľňa Double-Layer Koša Odpadové Koše Bez Lid Black

€14.71

-20 %

€18.39

Nový produkt

Skladom

Štruktúra Stojí
Materiál PP
Štýl Bez Veka
Tvar KOLO
Kapacita 8L
Funkcia Skladom
Číslo Modelu Vedierko
Druh Skladovanie Vedierko

Domácnosti Double-Layer Kolo Koša Office Obývacia Izba Kuchyňa Kúpeľňa Double-Layer Koša Odpadové Koše Bez Lid Black

Názov: Európske Severské double-layer kolo koša

Kapacita: 8 L

Materiál: vybrané kvalitné PP surovín

Váha: cca 600g

farba: Čierna

1.Vysoká kvalita PP materiálu. Vybrané PP materiál, šetrné k životnému prostrediu a bez chuti,

vysoká hustota materiálu, dobré ruky pocit, ľahko sa čistí.

2.Dvojitá vrstva dizajn. Double-layer jednoduchý dizajn, odpadkové vrecia sú ľahko skryť, krásne a štedré.

3.Rukoväť dizajn. Tam sú rukoväte na oboch stranách vnútorné vrstvy, ktoré je vhodné pre prepravu a sťahovanie.

Keď odpadky je vyhodená, nebude odolné vonkajšie vrstvy.

4.Špecifikácie: 22 cm*22 cm*25.7 cm

5.Použitie: kuchyňa, obývacia izba, spálňa, kúpeľňa

Obsah Balenia:

1* Vnútorné Vedierko

1* Vonkajší Vedierko

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

-Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok. Sme willsend položky, akonáhle je to možné, akonáhle sa vaša platba je dokončená. -Nezaručujeme, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované. -Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, maklérske poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru.Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky.

-Náklady na dopravu neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.

1. Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme.Máte 7 dní, kontaktujte nás a 30 dní na vrátenie to od dátumu prijatia. Ak položka je vo vašom vlastníctve viac ako 7 dní, bude považovaný za používaný a nebudeme ISSUEA NÁHRADY ALEBO VÝMENY na vás. Nie sú ŽIADNE VÝNIMKY! 2.kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok, položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti,bude kupujúci zodpovedný za takéto poškodené alebo straty,a neposkytneme kupujúci v plnej výške.Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu.Bude kupujúci zodpovedný za prepravu poplatky tu návratu položky. 3. Všetky vrátený tovar MUSÍ BYŤ v pôvodnom obale a MUSÍTE nám POSKYTNÚŤ prepravné číslo zásielky konkrétny dôvod pre návrat, a vaše ID objednávky.

4. Vrátime vám PLNÚ VÍŤAZNÁ cenová PONUKA, po prijatí položky v jej pôvodnom stave a obale so všetkými súčasťami a príslušenstvom v cene, PO OBOCH Kupujúci a Predávajúci zrušiť transakciu z www.happyhippo.sk. ALEBO môžete vybrať, či sa majú náhradu.

lata, odpadky diy recyklačných nádob, kôš na odpadky, súprava kuchynský odpad bin, čierna biela kuchyňa dlaždice, smetisko, koša kúpeľňa kovov, wc koša, kúpeľňa smetisko, recyklácia odpadu