FIAMM FG11202 Batéria 6V 12Ah (nahrádza 10Ah) nabíjateľná viesť AGM ideálny pre detský bicykel, SAI, UPS, bezpečnostné systémy

€21.20

Nový produkt

Skladom

Číslo Modelu FG11202
Menovitá Kapacita 12Ah
Zapečatené Typ Zapečatené
Pôvod ES(Pôvodu)
Certifikácia CE
Údržba Typ ZADARMO
Názov Značky FIAMM
Veľkosť 151x50x94mm
Hmotnosť 1.8Kg

FIAMM detí motocykel výmena batérie Buggy 6V 12Ah (nahrádza tiež 10Ah), 6V, 12Ah/72Wh, Olovené kvalitné bezúdržbové batérie pre dodávky energie v priemysle, pre nerušený výkon systémy (SAI), ako aj pre zabezpečovacie systémy a alarmy.

Na FIAMM FG rozsah batérie sú navrhnuté pre optimálnu životnosť a výkon ako zdroj energie a nájdete ho tu vo viac voltov. Na AGM FIAMM FG12201 6V 12AH olovené batérie má životnosť až 5 rokov, ak budeme pracovať v prostredí s kontrolovanou teplotou.

Nemusíte len údržby a vaša výlučná závesný systém zabraňuje úniku. Je to preto, lebo jeho AGM technológia, ktorá je absorbent glass oddeľovač ktorý oddeľuje elektrolytov medzi batériou dosky. Bývanie je vyrobený z ABS plastu, ktorý je odolný proti roztrhnutiu, korózii a plynutie času. Má vypúšťanie do 20h a minimálne self-plnenie 3%. Je to aj 100% recyklovateľný.

Technické údaje: Napätie: 6 voltov výkon: 12Ah model: olovené batérie konektor typ: plochý konektor 6,3 mm funkcie:-Nabíjateľný-AGM technológia regulujúci ventil-nízke auto-výtok-dlhá životnosť-jednoduché nabíjanie-žiadne nebezpečné...

Hlavné funkcie

Batérie v detaile:▶Batérie FIAMM |▶Napätie: 6V▶Kapacita: 12Ah/72Wh▶Model: Olovené▶Rozmery: 151mm x 50mm x 94mm

Vysoko kvalitné a bezpečné, údržbu a spoľahlivú značku batérie, vhodný pre použitie v napájacích, nepretržite energetických systémov, ako aj bezpečnosť a signalizačné technológie. Kontrola kvality: každý batérie prešiel najprísnejšie kontroly kvality skúšok pred opustením továrne.

Argumenty pre vybrali tento náhradná batéria: nemusíte kupovať nové, drahšie zariadenie. Týmto spôsobom môžete ušetriť peniaze a zároveň pomáha chrániť životné prostredie. Okrem toho, výmena batérie je zvyčajne jednoduchý a rýchly proces.

Vysoko kvalitný bezpečný výrobok výroba. Batéria je nabíjateľná, má nízke sebavedomie-vypúšťanie a vyznačujú sa dlhou životnosťou.

batéria s smart 2019, 12v7ah batérie, fiamma statív, fiamma bi hrniec, batérie agm marine, bicycl, muž ups, bicykel chrome, gionee m6 telefón, ups ups