HYASIA Herné Headset WireSurround Stereo Káblové Herné Slúchadlá USB Slúchadlá s Micr Ovládanie Hlasitosti na PC/Ps4/Telefón/Notebook

€17.40

-29 %

€24.85

Nový produkt

Skladom

Číslo Modelu G600
Bezdrôtové Typ ŽIADNE
Nabíjanie Metóda Kábel
Typ Magnetu Iné
Konektory 3,5 mm
Odolnosť 16ΩΩ
Priemer Vodiča 14 mm
Pre Slúchadlá, Podložky Materiál Pravá Koža
Funkcia Pre Mobilný Telefón
Je bezdrôtové No
Mušle Typ Zapečatené
S Mikrofónom Áno
Komunikácia Káblové
Ovládanie Hlasitosti Áno
Citlivosť 54±3dBdB
Konektor Typu Riadok Druh
Štýl Slúchadlá
Názov Značky HYASIA
Impedancia Rozsah až 32 Ω
Frekvenčný Rozsah 35 - 18000Hz
Nepremokavé No
Počet Vodičov 2
Funkcie S Mikrofónom
Ovládacie Tlačidlo Áno
Dĺžka Riadok 2.2 mm
Podpora Pamäťovej Karty No
Vocalism Princíp Dynamický
Aktívne Tlmenie Hluku-Zrušenie Áno
Podpora APLIKÁCIÍ No
Celkové Harmonické Skreslenie 0.1%%
Kodeky AAC

HYASIA Herné Headset Surround Stereo Káblové Herné Slúchadlá Slúchadlá s Mikrofónom, Ovládanie Hlasitosti na PC/Ps4/Telefón/Notebook

Pohodlné a dobré vzduchovej priepustnosti bielkovín viac-ušné vankúšiky, muti-body headbeam, acord s ľudským telom inžinierstva špecifikácia môže znížiť sluchu a tepla, potu.

【Ergonomický dizajn] vyzýva

Priateľská kožený materiál na dlhšiu dobu nosenia.Profesionálne herné headset s super ľahké dizajn, čo vám umožní hrať celé hodiny v naprosté pohodlie.

【Jednoduché Multifunkčné Ovládanie] Vyzýva

Tento headset NIE je USB Headset, USB rozhranie sa používa iba pre napájanie LED osvetlenia. Regulovaný objem cez otočný regulátor, tlmené mic cez jedno tlačidlo, pripojená na kábel, je vhodné použiť. A vysoká pevnosť v ťahu, anti-navíjanie pletená USB kábel účinne zabraňuje 86-palcov dlhý kábel z twining.

【Multi-platformové] vyzýva

Herný headset za PS4, Xbox One S, Xbox Jeden, Xbox one X, PS4 Pro, PS 4 Slim, PC, Notebook, PSP, Mac, Tablet, Nintendo Prepínač, Nintendo Prepínač 3DS, Nintendo Prepínač 3DS LL. Extra microsoft adaptér (nie je súčasťou) je potrebné pri spojiť so starou verziou Xbox Jeden radič.

【Hluku izolácia mikrofón] vyzýva

Headset integrované onmi-smerový mikrofón môže prenáša vysokej kvality komunikácie s prémiovou hluku-concellng funkciu, môžete vyzdvihnúť zvuky s veľkou citlivosťou a odstrániť hluk, ktorý vám jasne poskytovať alebo prijímať správy, zatiaľ čo ste v hre,nastaviteľný mikrofón dizajn je užitočné a prenosné.

【Vysoká kvalita zvuku] vyzýva

Akustické presnosť určenia polohy, hra telepresence je lepšie, zachytiť lietajúce guľky, stopách a všetky efekty v hrách ľahko a poskytovať jasný, ostrý a bohatý zvuk,bez ohľadu na to, v 1V1 alebo tímovú prácu, môžete si mohli vychutnať priestorový zvuk s herné slúchadlá.Tesniaci hudby v a vedenie rozptýlenie von, prináša jasnú sveta hlas.

Poznámka:

1.Tento headset NIE je USB Headset, USB rozhranie sa používa iba pre napájanie LED svetla, 2.Extra Microsoft adaptér (Nie je Súčasťou) je potrebné pri spojiť so starou verziou Xbox Jeden radič. 3.1-na-2 3,5 mm jack splitter kábel (Súčasťou balenia), je potrebné po pripojení s PC, ak chcete použiť slúchadlá a mikrofón v rovnakom čase.

j90, laser ps4, čierny headset, headsete, msr čitateľa, 254 konektor, micr, box 250 pc, skontrolujte čitateľa, disk veža