Údaje Žaba 6 v 1 Nabíjanie Dokovacou Stanicou Pre Nintendo Prepínač Radosť-con Radič Nabíjací Stojan LED Svetlo Pre Prepínanie Príslušenstvo

€12.63

-48 %

€24.30

Nový produkt

Skladom

Funkcia 4 Herné Konzoly pre Prepínač Power Station
Funkcia 6 Pre prepínanie
Funkcia 1 Nabíjací Dok Pre NS Prepínač
Pôvod CN(Pôvodu)
Kompatibilné Značka/Model Nintendo
Funkcia 5 Pre Nintendo Prepínač
Funkcia 2 JoyCon Regulátor Nabíjania Dock
Číslo Modelu Nabíjací Dok
Nintendo Model NINTENDO PREPÍNAČ
Názov Značky ÚDAJE ŽABA
Funkcia 3 Herné Konzoly Nabíjací Stojan pre Nintendo Prepínač
Certifikácia ŽIADNE

Mačka Packa Priehľadný Ochranný Kryt Pre Nintendo Prepínač Lite

ÚDAJE ŽABA má svoj vlastný jedinečný dizajn, pomocou najobľúbenejšie cat ' s paw design prvky. Dizajn transparentné shell robí celý ochranný plášť pozrieť viac stručné a živé vzory, aby ochranný plášť viac živý. To môže Anti - scratch, vodotesný, anti - pot škvrny, anti - odtlačkov prstov.Ergonomické Prípade, Perfektné ručné proces vám rôzne vizuálne pocit~

Premium Tvrdeného Skla Screen Protector Pre Nintendo Prepínač

S dovážané materiály, sklo má vysokú rovinnosti a dobrú priepustnosť svetla!9H vysokú tvrdosť môže účinne odolávať poškriabaniu spôsobené ostré predmety na obrazovke trenie povrchu! Lepší pocit, než pôvodný obrazovke!Dlhý čas používať, oči nie ľahko únave, lepšie chrániť zrak.

Špeciálne Disign pre Prepínanie Hráčov

Môžete hrať hry počas nabíjania, už sa obávať vybitia batérie, a bavte sa hranie hier. Dať vaše Nintendo Prepínač tím na tejto displeja, stojan, aby im usporiadané a pripravené na použitie, bezpečné a pohodlné. To tiež umožňuje udržiavať čisté a upratané ploche.

6 v 1-Multi-function Nabíjací Dok Stanica

Tento Nintendo prepínač Radosť-Con nabíjací dok prijať newst dizajn, ktorý môžete nabíjať 4 Radosti-Con Radiče v rovnakom čase.(Nemusia zahŕňať Radosť-cons, pro controller.) Jednoduchý list-v návrhu sa pripojí každý Radosť-con do nabíjačky. Poskytuje stabilitu a majte radosť-cons oveľa krajší.

Nabíjací dok, ktorý môže byť účtovaný v rovnakom čase

Podpora 4 Joycon rukoväte + 2 USB-C portov, a nabíjanie viacerých zariadení naraz. Nabíjanie viacerých zariadení naraz, úspora času navyše, čo vám umožní robiť viac vecí, viac dôležité veci, a nájsť viac zábavy LED kontrolky indikujú, pracovný stav, a aktuálny stav je jasné na prvý pohľad.

Anti-slip dizajn a špeciálne Typ-C port dizajn

Typ C port vstupu, nie je potrebné sa obávať nevidiacich vkladanie. Silikónový pásik v spodnej časti je non-sklzu a nie je jednoduché proklouznout off. Zvažovali sme všetky podrobnosti Verím, že to je nabíjací stojan, ktorý môže uspokojiť vás

Veľkosť produktu a zoznam

1 X JoyCon Nabíjací Dok 1 X Typ-C Dátový Kábel 1 X Manuál

Dobrá Kvalita a Dobré Služby

Vážení zákazníci, pretože súčasné poradie je na vrchole, aby všetky logistické sklady sú takmer plné, a dopravné starnutia čas bude pomalšie ako sľúbil čas! Fenomén zákazníka parcely strata bude veľmi vážne, ovplyvňujúce čas normálnej dodávky! ÚDAJE ŽABA môže vrátiť na svoju stranu čo najskôr na svojho milovaného produkty. Urobili sme komplexné informácie o preprave starnutia a preprava bezpečnosť rôzne logistické kanály. Spolu s našimi skúsenosťami v posledných niekoľkých rokoch, si myslíme, že www.happyhippo.sk Stáť Doprava je najvhodnejší! Svedomie odporúča!

4K Bezdrôtový Retro Rodinné Video Herný ovládač

ÚDAJE ŽABA je najnovšiu verziu gamepad, cítite veľmi retro s detstve chuť? Build-in 1400+ Hry pre NES.Najdôležitejšie je, že máme priniesť viac výhod pre našich priateľov v Rusku. Máme samostatne pridané 500+ ruská hra tf karta! !Ak chcete hrať klasické hry so svojimi priateľmi alebo rodinou, prosím, vyberte si ho! To môže splniť vaše požiadavky!

Mäkké Silikónové Gél Gumené puzdro Pre SONY PS4 Radič

Humanized dizajn s Non-slip Rukoväť, môžete použiť váš prístroj otáčaním vertikálne a horizontálne bez smashing ľahko.Ochranné rukoväť má super pokles odporu účinok.Na maskování dizajn robí svoje rukoväte lepšie v prednej hráčov!

dock stanica notebook, n prepínač dock, nintendo prepínač controlers, prípade nintend prepínač, radosť con nintendo prepínač, bjd foto, NINTENDO PREPÍNAČ, dátum žaba, štadióny radič stojan, hra nintendo prepínač