Mini Pedál Stepper Výkon Stroja LCD Displej Indoor Cycling Bicykel, Stepper Domov Nohu Tréner Nohy Exerciser Office Telocvični Stroj

€8.03

-25 %

€10.71

Nový produkt

Skladom

Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu Pedál Exerciser
Odolnosť Kapely No
Funkcia Nohy
Typ dekorácie Non-lano
Druh Multifunkčné

Odrážky:

1、Krvný Obeh Zlepšuje: rameno a nohu exerciser možné umiestniť na stôl alebo na podlahu. To môže byť použitý pre výkon ramena a svaly na nohách. To môže tiež pomôcť zlepšiť krvný obeh.

2、Dlho pomocou: odolný kovový rám môže poskytovať dlhodobú pevnosť a exerciser môžu byť použité na dlhú dobu. Je vybavený pedálom s integrovaným popruh, keď cvičíte, vaše nohy alebo ruky budú pevne na mieste.

3、Nastaviteľná Sila: napätie skrutku môžete jednoducho nastaviť odpor a nastaviť silu podľa svojich potrieb.

4、protišmykové Gumené Podložky: Na exerciser podstavec je vybavený štyri protišmykové gumené podložky aby sa zabránilo jej posuvné na každom povrchu. To môže tiež chrániť podlahy, stoly a iné ploché povrchy pred poškriabaním a nevzhľadné nosenie.

5、Jednoduchá Inštalácia: cvičenie je jednoduché na inštaláciu a zložiť pre kompaktné skladovanie a prepravu.

1.Krvný Obeh Zlepšuje: rameno a nohu exerciser možné umiestniť na stôl alebo na podlahu. To môže byť použitý pre výkon ramena a svaly na nohách. To môže tiež pomôcť zlepšiť krvný obeh.

2.Dlhý Čas pomocou: odolný kovový rám môže poskytovať dlhodobú pevnosť a exerciser môžu byť použité na dlhú dobu. Je vybavený pedálom s integrovaným popruh, keď cvičíte, vaše nohy alebo ruky budú pevne na mieste.

3.Nastaviteľná Sila: napätie skrutku môžete jednoducho nastaviť odpor a nastaviť silu podľa svojich potrieb.

4.Protišmykové Gumené Podložky: Na exerciser podstavec je vybavený štyri protišmykové gumené podložky aby sa zabránilo jej posuvné na každom povrchu. To môže tiež chrániť podlahy, stoly a iné ploché povrchy pred poškriabaním a nevzhľadné nosenie.

5.Jednoduchá Inštalácia: cvičenie je jednoduché na inštaláciu a zložiť pre kompaktné skladovanie a prepravu.

Špecifikácia:

Materiál: oceľ, kaučuk

Veľkosť: cca 50 * 41 * 28 cm/19.68 * 16.14 * 11.02 v

Balenie Zoznam:

1 * Nohu Tréner

harley sportster 1200 dopredu ovládanie, mini stepper, tréner mužov, cvičenie pedál, eliptical exercice stroj pre domáce, lacné eliptických cvičenie stroje, stepper, cvičenie cvičenie, cvičenie nohy, treadmil pre domáce