Montessori Hračky Skoro Vzdelávacie Jemnej motoriky Školenia Self-starostlivosti Schopnosť Deti Hra Predškolského Deti Hračky pre Dievčatá Chlapci

€5.28

-40 %

€8.94

Nový produkt

Skladom

Číslo Modelu Je Obsadené Rada Montessori Hračky
Tému Doprava
Pôvod CN(Pôvodu)
Vekové Rozpätie 8~13 Rokov

Odrážky:

1、Inovované Autobusom Stravovanie: učiť základné zručnosti života, jednoduchý a zaujímavý spôsob, ako sa bude stimulovať výučbu detí schopnosť a záujem.

2、Spotrebný materiál na Vyučovanie: Naučiť deti, ako používať tlačidlá na košele, šnúrky na topánkach, sponky na nohavice, prepínače na batohy, peňaženky, opasky, háčiky a pútka na priečinky, pracky, popruh háčiky a zips vrecká na písacie potreby alebo hračky.

3、Premium Materiál: autobus doska je vyrobené z vysoko kvalitnej mäkkej tkaniny a cítil, starostlivo ručne vyrobené, a to nemá žiadne ostré hrany; váži ako 200 gramov. Zips vrecko môže obsahovať drobné predmety. Deti sa môžu zavesiť na ich ramenách alebo v ich školskej tašky.

4、Viacero Funkcií: okrem pomáha deťom zvládnuť základnú zručnosť v prstoch, rada tiež poskytuje zmyslový zážitok, vhodná pre všetky vývojové úrovne. Vaše dieťa bude veľmi rád, ak chcete dostať tento tajomný dar.

5、Určené pre Deti: aktivita rada má 9 rôznych opasky, kravaty a tlačidlá, napodobňovanie výzvy v reálnom svete, takže deti sa budú učiť praktické zručnosti pri hraní.

Špecifikácia:

Materiál: cítil

Veľkosť produktu: o 35.5/13.9*27/10.6 palcov

Lano veľkosť: cca 40 cm/15.7 palec

Balenie Zoznam:

1*Autobus Rady(rôzne dizajn, funkcie, na oboch stranách)

eva strane, motor surf, motor zručnosti, bizibord, jemné motorické zručnosti, jemnú motoriku, motorové hry 2, múdrosť box, jemnú motoriku súprava náradia, activ board