Doprava zadarmo 810nm Low Level Laser Therapy Laser Telo Úľavu od Bolesti pre Športové Zranenia

€568.63

-30 %

€812.33

Nový produkt

Skladom

Názov Značky suyzeko
Štandardné Napätie 220V
Aplikácia Telo

Doprava zadarmo 810nm Low Level Laser Therapy Laser Telo Úľavu od Bolesti pre Športové Zranenia

1.Kvalita je naša kultúra.

2.S nami vaše peniaze v bezpečí vášho podnikania v bezpečí.

Špecifikácie: 1. Číslo modelu: SSCH-L789 2. Laserové médium: GaAlAs-Polovodič. 3. Laser klasifikácia:3B 4. Terminál laser výstupný výkon: 500mW

5. Prevažne Laserový výstup vlnová dĺžka: 810nm (1PCS)

6. Sonda indikačné svetlo vlnová dĺžka: 650nm (6PCS)

7. Okolitá teplota: 5C-40C

8. Relatívna vlhkosť: menej ako 80%.

9. Elektrické napájanie: 110V-220V, 50-60Hz 10. Netto hmotnosť: 5 kg Funkcie

1. Prírodné & drog zadarmo

2. Non-invazívnej

3. Vysoko účinný

4. Non-vedľajšie účinky. Aplikácie: 1. Bolesť klinike, ako sú mäkké tkanivo zranenia, bolesti päty, akútne bedrových svalov podvrtnutie, scapulohumeral periarthritis, stuhnutý krk, tenisový lakeť, krčka maternice, spondylóza, kolena-spoločné choroba starých ľudí, reumatoidná artritída, neuropatickej bolesti, hojenie rán, miestne infekcie, chronické pharyngitis, atď. 2. Ženské Problémy, ako panvového zápalu, annexitis, dysmenorea, Zápal pošvy, svrbenie, mammitis, hojenie rán, atď. (Poznámka: nemocnica Laser Bolesti Úľavu Nástroj, sú vhodnejšie pre súkromné miesto). 3. Kožné choroby, ako napríklad alergické dermatitídy, thromboangiitis obliterans, 15 neurodermitis, Herpes zoster a po herpes zoster bolesť, erysipelas, bedsore, ekzémy, kožné pruritus, atď. 4. Dermatológia, ako sú opuchnuté, studenej zranenia, obarenie, akné, alopécia areata, alopécia, kože, transplantáciu, atď. Kontraindikácie: Tento nástroj by sa nemali používať u pacientov, ktorí trpia zhubné nádory choroby, by nemali byť používané na ľudské telo, časti oka a štítnej žľazy, a nemal by byť použité na brucho a lumbosacral umiestnenie tehotné ženy.

Laser Úľavu od Bolesti Stroj Funkcie: Prírodné & drugfree Non-invazívnej Highlyeffective Non-vedľajšie účinky. Laser Úľavu od Bolesti Stroj Účinky: Zvyšuje produkciu ATP (AdenosineTriphosphate). Zvýšenie bunkovej Nárast kolagénu, Zvýšenie enzýmu Zvýšiť esynthesis Lepší krvný Lepšie lymfatický tok a Eliminateinflammation. Laser Úľavu od Bolesti Stroj Aplikácie: Painclinic, ako sú mäkké tkanivo zranenia, bolesti päty, akútne bedrových svalov podvrtnutie, scapulohumeral periarthritis, stuhnutý krk, tenisový lakeť, krčka maternice, spondylóza, kolena-spoločné choroba starých ľudí, reumatoidná artritída, neuropatickej bolesti, hojenie rán, miestne infekcie, chronické pharyngitis, ženské Problémy, ako panvového zápalu, annexitis, dysmenorea, Zápal pošvy, svrbenie, mammitis, hojenie rán, atď. (Poznámka: nemocnica Laser Bolesti Úľavu Nástroja sú viac vhodné pre privateplace). Kožné choroby, ako napríklad alergické dermatitídy, thromboangiitis obliterans, 15 neurodermitis, Herpes zoster a po herpes zoster bolesť, erysipelas, bedsore, ekzémy, kožné pruritus, Dermatológia, ako sú opuchnuté, studenej zranenia, obarenie, akné, alopécia areata, alopécia, kože transplantáciu, Sme si vybrať právomoci na základe nižšie uvedených bodov: Vybrať vysoký výkon lasera(300~500mW), napríklad svalové napätie, športové zranenia, krčka maternice, spondylóza, vysunutie bedrových medzistavcové platničky (platia len pre počiatočné etapy), tenisový lakeť, scapulohumeral periarthritis, reumatickej bolesti kĺbov, mäkké tkanivo zranenia, painfulheel Choosemiddle výkon lasera(200-400mW), ako prosopalgia, panvového zápalu, zápal prostaty (nemocnice nástroj uplatniť najviac, domáce použitie nástroja tiež použiť) Vyberte si low level laser(100-250mW) Kožné ochorenia, niektoré citlivé miesta, ako je tvár, krk, Indikácie Použitia: vysielaná energia poskytuje dočasné zvýšenie mikrocirkulácie, dočasnú úľavu miestnych svalov a kĺbov, bolesti a stuhnutosť, relaxácia svalov; Pre svalové kŕče, menšie bolesti a stuhnutosť spojené s artritídou. Tento stroj laserových úľavu od bolesti nástroj je založený na laserové fyzikálnej terapie, sa používa ako adjuvantnej liečbe akútnych a chronických ochorení, neuropatickej bolesti a dysfunkcie, akútne a chronické, športové zranenia, Reumatizmus/rheumatis, infekčné & non-infekčné zápaly a kožné choroby atď. Kontraindikácie: Tento nástroj by sa nemali používať u pacientov, ktorí trpia zhubné nádory choroby, by nemali byť používané na ľudské telo, časti oka a štítnej žľazy, a nemal by byť použité na brucho a lumbosacral umiestnenie tehotné ženy. Laser Úľavu od Bolesti Nástroj je revolučné možnosti liečby, ktorá kombinuje 810nm a 650nm laserové svetlo poskytovať nielen rýchlu úľavu od všetkých druhov bolesti, chorôb z chrbta, ramena, členkov, zápästia, krku, lakte alebo kolená, ale aj trvalé bolesti úľavu od dlhodobé ochorenie, často zodpovední za roky utrpenia. A čo viac, je to jednoduché a pohodlné použitie.

Indikácie Použitia:

Vysielaná energia poskytuje dočasné zvýšenie mikrocirkulácie, dočasnú úľavu miestnych svalov a kĺbov, bolesti a stuhnutosť, relaxácia svalov; Pre svalové kŕče, menšie bolesti a stuhnutosť spojené s artritídou. Tento mac hine laserových úľavu od bolesti nástroj je založený na laserové fyzikálnej terapie, sa používa ako adjuvantná terapia akútnej a chro nic chorôb, neuropatickej bolesti a dysfunkcie, akútne a chronické, športové zranenia, Reumatizmus/rheumatis, infekčné & non-infekčné zápaly a kožné choroby atď.

flent hodinky, lm520g, 3602, laser fyzioterapia, 1h, laserová terapia zápästie, laser úrovni, nivel, laser bolesti, anti chrápať hodinky