Bagetu Slicer Gilotína Ideálny Bagetu Fréza Každý Čas Pre Hriankovač Dropship

€15.62

-18 %

€19.06

Nový produkt

Skladom

Napätie (V) /
Názov Značky MEXI
Materiál Kov
Kapacita 501-800 g
Pôvod CN(Pôvodu)
Výkon (W) /
Uvedenie na trh Máj-15
Certifikácia ŽIADNE

Prenosné Vymeniteľné Chlieb Bagetu Kapustu Ideálny Bagetu Fréza Každý Hriankovač

Funkcia:

· Myslíte si často rez bagels do tenké plátky, ktoré spôsobia, že polovica z nich horieť a druhá polovica nie opekané správne. Tento bagetu slicer zaručuje perfektné rezy v každom čase, vytvára dokonalý alebo aj prípitok. Od tej doby, olovrant nikdy nebolo tak jednoduché, ako je to teraz. Niekoľko občerstvenie sú rovnako chutné ako čerstvo upečený bagels, ale nič nemôže zničiť ho viac ako nerovnomerné prípitok. Rozlúčiť na bagetu gilotína toast Stroj problémy.

· Robí tento bagetu slicer eliminovať tenko krájané bagels, zabezpečiť dokonalé, aj prípitok. Zakaždým, presnosť slicer kusy centre bagetu priamo. Na gilotína je rýchle a čisté použitie. Vyžaduje si to veľmi málo sily, keď sa používajú, a len potrebuje, aby sa zasadila kužeľovej čepeľ nad občerstvenie s rukoväť.

· Vzhľadom na presné dizajn, bagetu gilotína bude produkovať minimálne chipping, keď nakrájané na tenké plátky. Na rozdiel od chleba nože, ktoré si vyžadujú dopredu a dozadu, pohyb, bagetu gilotína bude čisto, nakrájané na prvom mieste. Jednoduchý, ale účinný dizajn zachytáva všetky nečistoty, takže ho ľahko vyčistiť všetky nečistoty, ktoré sa vyskytnú.

· zakaždým, keď si perfektný bagetu chlieb slice, ergonomicky presné dizajn gilotína zabezpečuje, že je perfektne nakrájané na vytvorenie najlepších a najviac aj prípitok.

Špecifikácia:

· Veľkosť: 22.5X17.5X9.5 cm

· Materiál: plast + nerez.

· Farba: Biela

Package Zahrnuté:

· 1X Chlieb Slicer

chlieb hriankovač, bagetu fréza, syr fréza, chlieb machin, sandwich hriankovač, ružový sendvičovač, gril, hriankovač, chlieb maker xiao, hriankovač, bagetu slicer