PURC Nové Produkty, Prírodný Organický Extrakt Panenský Kokosový Olej, Aby Vlasy Mäkké Starostlivosť o Pleť, Starostlivosť o Ruky, Starostlivosť o Telo Starostlivosť o 11.11 ČISTÝ

€10.72

-51 %

€22.33

Nový produkt

Skladom

NET WT 100 ml
Funkcia KOKOSOVÝ OLEJ EXTRAKT, ABY VLASY MÄKKÉ
Zložka Cocoanut Olej
Funkcia 1 Ochrana proti slnku
Funkcia 2 Lupiny liečba
Číslo Modelu vlasy olej
Názov Značky PURC
Pôvod CN(Pôvodu)
funkcia 3 Vypadávanie vlasov prevencia
Množstvo 300
Položka Druh Vlasové A Vlasovej Pokožky

PURC Nové Produkty, 100% Prírodný Organický Extrakt Panenský Kokosový Olej, Aby Vlasy Mäkké

Starostlivosť o Pleť, Starostlivosť o Ruky, Starostlivosť o Telo Starostlivosť o 11.11 ČISTÝ

Cocoanut Olej Vlasy Olej, KOKOSOVÝ OLEJ, EXTRAKT ABY VLASY MÄKKÉ *3 FUNKCIE ochrana pred Slnkom Lupiny liečbu vypadávanie Vlasov prevencia Kokosový olej r educe bielkovín a strát byť prospešné pre zdravie vlasov, poskytuje vlasy živín Kokosový olej je často hovorí, že najlepší olej použiť na vaše vlasy na zníženie bielkovín a strát byť prospešné pre zdravie vlasov, poskytuje vlasy živín na ochranu pred Slnkom: UV filtre chránia vlasy pred poškodením spôsobeným slnečným. Lupiny liečba: Lupiny môže byť spôsobené tým, premnoženie plesne alebo kvasinky na pokožku hlavy. Zatiaľ žiadne štúdie preskúmali kokosový olej špeciálne, má antimikrobiálne vlastnosti a mohol by byť užitočné pri liečbe lupín . Vypadávanie vlasov prevencia: Nadmernej starostlivosti môže poškodiť vlasy hriadeľ, ktoré v extrémnych prípadoch môžu spôsobiť vypadávanie vlasov. Kokosový olej môže pomôcť udržať vaše vlasy v dobrom stave a zabrániť.

Použitie: Naneste veľkoryso čistým uterákom vysušené vlasy a štýl, ako potrebujete. Môže byť použitá aj na suché vlasy skrotiť lietať-a-spôsoby a pridať lesk celý deň! Upozornenie: zabráňte kontaktu s očami. Ak obráťte sa vyskytuje, je potrebné ihneď. Pre najlepšie výsledky používajte v spojení s inými PURC produkty.

Ako Používať : Naneste veľkoryso čistým uterákom vysušené vlasy a štýl, ako potrebujete. Môže byť použitá aj na suché vlasy skrotiť lietať-a-spôsoby a pridať lesk celý deň! Upozornenie: zabráňte kontaktu s očami. Ak obráťte sa vyskytuje, je potrebné ihneď. Pre najlepšie výsledky používajte v spojení s inými PURC produkty.

ručne vyrábané prírodné produkty starostlivosti o pleť, PURC, Vlasy bielkovín liečba, najvyšší rast vlasov, pre vlasy keratín, keratín purc, organické výrobky na starostlivosť o pokožku tváre, bohyňa vlasy, arganový olej maroko, misa kokosový