Aoweziic nové dovezené pôvodné OPA1612AIDR OPA1612A 1612A OPA1642AIDR OPA1642A O1642A OPA1652AIDR OPA1652A OPA1652 SOP-8

€12.02

Nový produkt

Skladom

stav Nové
Názov Značky Aoweziic
Druh Disk IC
Aplikácia Počítač
Číslo Modelu OPA1612AIDR OPA1642AIDR OPA1652AIDR
Napájacie Napätie medzinárodný štandard
Strata Sily medzinárodný štandard
Prevádzková Teplota medzinárodný štandard
Kompatibilné Herné Konzoly
Kompatibilné Značka/Model ŽIADNE

Vážení CustomerStill majú príliš veľa častí(Veľké Zásoby) 。nemôže Odovzdať všetky časti。Ak ste nenašli si diely v našom obchode alebo www.happyhippo.sk。Prosím, kontaktujte nás pre vyšetrovanie 。môžeme citovať a creat odkaz pre vás。

BOM Zoznam Model Zápasy Server Kroky:

(1) Obrátiť na zákaznícku službu a poslať BOM-(zoznam produktov)。

(2) Dotaz model (BOM správa musí upraviť výrobku a množstvo čítané)。

(3) Osobitné ceny a kvality výrobku, návod na získanie produktov 。

(4) Pridať nákupný košík platby priame platby。Tiež môžete kliknúť ,pre rýchle reagovať。

Teplé rgds 。

Predávajúci Teplé Pripomienky: Vzhľadom na úpravu náklady na dopravu, na uľahčenie kupujúci ušetriť náklady na prepravu. Sme úprava kanálov našich výrobkov.

Napríklad, tam sú tri kategórie:

(1) Na objednávky $1 $4.99, dáme kupujúci ekonomické logistiky a štandardné dodanie kanál je Yanwen Ekonomické Air Mail logistiky. Dodacia lehota je 50 až 90 dní. Ak kupujúci potrebné úplné sledovanie informácie, môžu zvoliť štandardné logistiky. Dodacia lehota je 28 až 50 dní.

(2) Na objednávky $5 - $10, dáme kupujúci štandardné logistiky. Štandardné doručenie kanál je Čína Príspevok Registrované Air Mail logistiky. Dodacia lehota je 28 až 50 dní. Ak kupujúci potrebné iné pohodlné sledovanie informácie, môžu zvoliť iné štandardné logistiky (28-50 dní na doručenie) a rýchly logistiky (7-22 dní na dodanie).

(3) v Prípade objednávok nad $11, budeme poskytnúť kupujúcemu s normou logistiky. Štandardné doručenie kanál je www.happyhippo.sk Štandardná Doprava logistika. Dodacia lehota je 28 až 50 dní. Tento www.happyhippo.sk Štandardná Doprava logistika je poskytovaná platformu, rýchle dodanie, rýchlosť a vysokú bezpečnosť. Ak kupujúci potrebné iné pohodlné sledovanie informácie, môžu zvoliť iné štandardné logistiky (28-50 dní na doručenie) a rýchly logistiky (7-22 dní na dodanie).

(4) Brazílsky Expresné Doručenie Logistiky Kanál. Štandardné doručenie kanál je EMS logistiky. Vzhľadom na zmeny v Brazílskej colnej politiky. Brazílsky kupujúci je potrebné formálne názov spoločnosti a formálne colné číslo. Dodávky môžu byť zaslané EMS logistiky. Ak kupujúci nespĺňa tieto požiadavky, nie je v súlade colným politiky. Kupujúci môže zvoliť štandardné logistiky. Štandardné logistiky zodpovedá Brazílsky jednotlivých meno kupujúceho na nákup produktov. Štandardné doručenie kanál pre ostatné krajiny je rýchle logistiky. Špeciálne krajiny potrebujú cla čísla. Budeme kontaktovať kupujúci poskytnúť cla čísla.

Aoweziic surovín Co., S.r.o.

=O nás cieľ=

Sme lídrom na trhu v on-line e-distribútori a BOM riešenia.

Ak si zakúpite viac množstve, prosím, kontaktujte nás, a ja vám ponúknuť výhodné ceny.

Ak nemôžete nájsť produkt, ktorý potrebujete, kontaktujte nás, poskytneme vám cenovú ponuku, zabezpečíme one-stop obstarávanie služieb.

Aoweziic surovín Co., S.r.o. hlavne sa zaoberá odpory, kondenzátory, tranzistory, pamäťových čipov, komunikácia čipy, vysoká frekvencia RF a iných high-end produktov. Náš princíp je dodávka surovín a prvá služba poctivosť. Spoločnosť v North Huaqiang založená na 10 rokov, Internet má silný výrobcu systému v oblasti dodávky a obchodného zástupcu.

=Platba=

1. Pred vykonaním platby, uistite sa, že váš platobný účet je k dispozícii.

2. Všetky platby by mali byť likvidované, a to do 7 dní od prijatia tovaru. Ak ste naozaj nemôže platiť, najprv nás kontaktujte a my vám pomôžeme vyriešiť problém.

3. Ak máte nejaké špeciálne požiadavky týkajúce sa detaily tohto projektu, prosím zanechať odkaz v poradí.

=Zásielky=

1. Môžeme loď produktu na svete.

2. www.happyhippo.sk starať zadarmo logistika - normy,DHL, FedEx, TNT, UPS, EMS, Čína Príspevok, Hongkong Post sú k dispozícii.Priatelia v Brazílii. Vzhľadom k vysokej colné odbavenie podmienky DHL, FedEx, TNT a UPS v Brazílii ciel, je ťažké jasné, colné. Predajcovia môžu vybrať EMS. EMS logistika je jednoduchšie prejsť colný v Brazílii.

3. Po obdržaní platby, tovar vám bude zaslaná najneskôr do 3 dní.

4. Keď vykonáte platbu, prosím, uistite sa, že vaša poštová adresa a kontaktné telefónne číslo, sú správne.

5. Môžete sledovať stav produkt na stránke po odoslaní.

=Spätnú väzbu=

1. Keďže váš názor je veľmi dôležité pre náš rozvoj, ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami, úprimne vás pozvať na dovolenku nám dobrú spätnú väzbu. Ďakujem vám veľmi pekne za váš čas.

2. Náš plán sa nechať istú spätnú väzbu po vašom pozitívnu spätnú väzbu.

3. Prosím, kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne pripomienky alebo otvorenie všetky spory, na mieste, a budeme sa snažiť v našich silách, aby tento problém vyriešiť.

Ďakujem vám veľmi pekne za vašu podporu a prajeme vám príjemný deň!

Xbox360, OPA1652, fiio k3 pro, xDuoo, ad8620brz, apple mobilného telefónu shell, muses01, muses8920, muses02, ak4497 prenosné