1/4 KS Ultrazvukové Mosquito Killer Elektronické Pest Repeller Odmietnuť Anti Mosquito Myší Švába Hmyzu Repelent UK/EU/US Konektor

€5.62

-14 %

€6.61

Nový produkt

Skladom

Výstupný Výkon
Súbor Typ Áno
Farba
Vstupné Napätie
Výstupná Frekvencia
Vstupná Frekvencia
Pomocou Invironment Teplota
Menovité Napätie 110-240v
Pôvod CN(Pôvodu)
Usage2
Odpudzujúce Typ Ultrazvukové Pešti Repellers
Dropshipping/Veľkoobchod
Pešti Typ Hornets
Pripojte typ
Usage1
Veľkosť

1/4 KS Ultrazvukové Mosquito Killer Elektronické Pest Repeller Odmietnuť Anti Mosquito Myší Švába Hmyzu Repelent UK/EU/US Konektor

Popis:

Páči sa vám snaží zbaviť nežiaduceho málo návštevníkov? Potom hľadať účinný a chemicko-bez škodcov a je konečne skončí! Ľudia sa pomaly pohybuje od jedy, chemické látky, a tradičné pasce položka na humánnejšie spôsob, ako sa vysporiadať s škodcov. Toto ultrazvukové pešti repellers využívajú vysoko-tlak ultrazvukové zvuk, ktorý je vyšší ako ľudský sluch rozsah udržať hmyz a hlodavce preč z jeho dosahu. Po zapnutí prístroja sa začne vysielanie dráždi zvuk pri frekvenciách počuť len hlodavce a iné plazenie škodcov. Pretože ľudia nie sú schopní sluchu zvuky v rámci tohto frekvenčného rozsahu, zdá sa, akoby sa nič nedeje, ale malé zariadenie, je naozaj robia svoje čaro! Môže byť použitý pri rôznych príležitostiach: Doma, v kancelárii prostredie, sklady, supermarkety, nemocnice, sýpky, izby, hotely.

- NAJNOVŠIE ČIPY TECHNOLÓGIE:

Tento vnútorný doplnok vyžaruje neviditeľné elektromagnetické vlny vyhnať hmyz, myši, potkany, komáre, mravce, pavúky, šváby, a iného hmyzu. Bez toho, aby museli zabiť. Vezmite prosím na vedomie, že naše ultrazvukové repelenty práce medzi 3 a 4 týždne, aby efekt v závislosti od množstva napadnutia. Potom sa môžeme rozlúčiť so škodcami a myší.

- BEZPEČNÉ A ÚČINNÉ BEZ AKÉHOKOĽVEK POŠKODENIA:

Na ultrazvukové odpudzujúce pracuje viac šetrné k životnému bez pasce, jedy alebo chemikálií. Bezpečné pre deti a tehotné ženy. Od ultrazvukové zvuk je počuť na človeka a domáce zvieratá.

- ŠIROKÝ EFEKTÍVNE POKRYTIE:

on Hmyzu & Hlodavce Odpudzujúce je účinné v interiéri až 1600 metrov štvorcových. ft. Je to široko používané v domácnostiach, sklady, kancelárie, hotely, atď. Odporúčame vám nainštalovať jeden, na každej izbe, pretože ultrazvuk nemôže preniknúť stien a pevných telies. Ale pre oblasti s vážnym škodcom, odporúčame vám nainštalovať 2 alebo viaceré zariadenia pre ostatné miestnosti. Nie sú účinné pre ostatných miestnostiach ak nainštalujete zariadenie na jednej miestnosti.

- JEDNODUCHÉ POUŽITIE:

Stačí len pripojiť prípravky na kontrolu škodcov odpudzujúce do zásuvky. Prosím, uistite sa, že ho nainštalovať zvisle 7-31 v preč od podlahy. A uistite sa, že nie sú žiadne prekážky, ako závesy alebo skrine krytiny v prednej časti odpudzujúce. Väčšina zákazníkov môžete vidieť výsledky priebehu 2-3 týždňov! Potom môžeme povedať zbohom pešti a myší!

- DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA KVALITY:

Zvyčajne to trvá 3-4 týždňov pre odlišné výsledky v závislosti od množstva napadnutia. Od dátumu zakúpenia ponúkame záruku 90 dní. Ak nie sú výsledky budeme problém, vám vrátime plnú sumu. Pretože naším cieľom je pomôcť vám zbaviť sa tých škodcov.

Potrebujete viac dôvodov, prečo si kúpiť?

1. Žiadne chemikálie zapojení! to znamená, že nie je na škodu, bude podaná na vás, vašich miláčikov, a vaše prostredie 2. Č divný zápach! Nie sú žiadne škodlivé chemikálie, domov nebude mať silné pachy 3. Technológia nebude mať vplyv, mačky, psy, vtáky, počítače alebo elektriny tok v budove. Je vhodný pre rodinu, šetrné k životnému prostrediu, a dlhodobé nákladovo efektívne a bez údržby 4. Prístroj funguje aj ako nočné svetlo bez ovplyvnenia vašich účtov za elektrinu 5. Rozlúčte sa do pasce nastavenie nie je potrebné, ak chcete zmeniť návnad každú noc. Nebudete musieť zaoberať, mŕtvy alebo živý stvorenia.

Špecifikácia:

*Farba: Biela/Čierna *Vstupné Napätie: 90V-250V *Výstupný Výkon: 6W *Vstupná Frekvencia: 20-65Hz *Výstupná Frekvencia: 20-55KHz *Pomocou Invironment Teplota: 0~40℃ *S vstavaným LED Nočné Svetlo *Veľkosť: 3.46x2.2x1.4 palce

DOBRÉ VEDIEŤ:

1. Tento stroj by mal byť nainštalovaný na 30 cm od podlahy. A mali by byť kolmo k podlahe a zástrčku do zásuvky napájania. 2. Inštalácia bod je potrebné sa vyhnúť od koberec, záclony atď pripojenie zvukový materiál. Inak, pokles hladiny akustického tlaku bude robiť škodu na helminthes účinok. 3. Je normálne, že hmyz a hlodavce zvýši na začiatku pomocou dní. Pretože sa dostať preč od svojich životných miesto po útoku z ultrazvuku. Budú sa odrazil bez 3-4 týždňov. 4. Upozornenie: vlhkosti dôkaz,vodotesný. 5. Jeden repeller pre izba je odporúčané. Ak chcete zvýšiť účinok, mali by ste použiť niekoľko sád stroj na sklade, alebo tovaru pile-up, niekoľko miestností.

Package zahrnuté:

1 x Ultrazvukové Pest Repeller(voliteľné) 4 x Ultrazvukové Pest Repeller(voliteľné)

ventilátor lietať odpudzujúce, anti mosquito náramok, antmin, chyba vrah, cockroach, nálepku uk, slimák vrah záhrada, hmyzu odrážanie, silikónový náramok kapsule, komáre odpudzujúce vonkajšie