10 palcový Farebný LCD Písanie Tablet pre Deti Kreslenie, Maľovanie Pad Elektronickej Tabuli Doodle Pisárik Rada Chlapcov Dievča Darček

€11.37

-49 %

€22.30

Nový produkt

Skladom

Veľkosť Displeja 10.1 Palce
Pôvod CN(Pôvodu)
Typ Produktu LCD Tablet

Špecifikácie

Materiál: ABS Napájanie: tlačidlo bunky Kapacita batérie: 75mAh Napätie: 3V Štandardný Prúd: 0.1 mA Farby:Biela,Modrá,Ružová (Voliteľné) Veľkosť obrazovky:21 * 15,3 cm Položku Veľkosť: 25 * 17.5 * 0.48 cm / 9.76 * 6.81 * 0.19 palec (L * W * H) Položka Hmotnosť: 180 g / 6.5 oz Veľkosť balenia: 28.5 * 19 * 0.8 cm / 11.22 * 7.48 * 0.31 v (L * W * H) Package Hmotnosť: 220g / 7.76 oz

10 palcový LCD Farebný Displej

Kreslenie doska je vyrobená z ABS materiálu,na LCD obrazovke sú navrhnuté na tlak citlivé technológie, cíti rovnako ako známe pero, značku, krieda. Ochrana očí, Žiadne žiarenie a žiadne odlesky, bezpečné pre deti pomocou aj pre dlhý čas,lepšie chrániť oči pred poškodením.

Farieb dúhy a Jasnejšie Linky

Farebné kreslenie pad využíva Najnovšie LCD tlak citlivé technológie, a riadky a jas sfarbenie tablet sú silnejšie a jasnejšie, než mnoho písanie dosky na trhu.

Jedným Z Kľúčových Vymazať Všetok Obsah

Písanie tablet navrhnutý s jedným vymazať kľúč,ktorý robí to super jednoduché, jasné písanie obsah, jednoducho stlačíte tlačidlo vymazať, to trvá len sekundu ak chcete vyprázdniť celý obsah na obrazovke, veľmi pohodlné. Nemusíte sa starať o zložité vymazanie a odpad z papiera a pero alebo kriedou.

Jeden Kľúč na Uzamknutie alebo Odomknutie Obrazovky

Jedno tlačidlo stlačte, ak chcete zablokovať alebo odblokovať písanie tablet,keď je zamknuté,písanie obsah sa uloží a nemôžete ich vymazať,ale ešte môžete vymazať to, keď ho odomknúť.

Šetrné k životnému prostrediu a Odolné na Použitie

Doodle doska môže byť na písanie alebo kreslenie viac ako 100 000 krát,vyhnúť sa odpadu, papiere,ceruzky alebo kriedou,šetrné pre životné prostredie. Kreslenie doska je vyrobená z odolného plastu, kolo rohu dizajn,bezpečné a pohodlné pre deti.Zvláštny a krásny reliéf maľovanie dizajn na zadnej strane,ktorý je jedinečný a krásny.

Multifunkčný LCD Písací Stôl

Skvelé pre kreslenie,písanie,počítanie,pravopis slova,robiť poznámky,recept alebo dokonca denne memá a tak ďalej. Deti sa môžu voľne uvoľňujú svoje prirodzené inštinkty a predstavivosť,vychutnať maľovanie,písanie,počítanie a pod.

Ľahký a Jednoduchý na nosenie

Deti písanie tablet displej je 10 palcový ,len o 0.23 palcový tenké telo,dobre zapadajú do batohov a tašiek,rysovacie dosky je o 6.5 oz. Super ľahký,ľahko prenosný, aby všade.

Obsahuje Jedno Náhradné Batérie

Nemusíte nabíjať alebo plug-in, pretože vstavanú batériu môžete trvá 12 mesiacov! Dáme jednu batériu, aby ste ako darček.

Jednoduché pre Dieťa Použitie

Obsahuje pero, nástroje a ozdobná šnúrka na uniforme, čo prepojenie pera a stravovanie tak, že sa nemusíte obávať straty.

Úžasné Raného Vzdelávania Hračka Darčeky pre deti

LCD písanie tablet môže byť použitý ako doodle rada, doodle pad, detský kreslenie pad, písanie rada, batoľa rysovaciu dosku, kreslenie tablet, grafické pomôcky, grafický tablet, magic detí doske, svetlo kresliacej plochy pre deti a tak ďalej. Ideálny rannom detstve, hračky a najlepšie hračky darček pre späť do školy, narodeniny, Deň Vďakyvzdania, veľkú noc a na každú príležitosť!

10 palcový lcd displej raspberry pi, prestigo tablet rada, test garmin zumo 660, e ink, doodle pad, tabuľa lcd, adesivo tabuľa skicár, tablety 1920, 10 palcový displej, farba panelu