Tricase Dodanie M2360 Vodotesný IP67 Vojenské Ochranné Tool Box s Precut peny

€53.88

Nový produkt

Skladom

Názov Značky Tricases
Materiál Plastové
Druh Prípad
Číslo Modelu M2360

Popis produktu Špecifikácia Vstrekovanie Prípade M2360 Technické Parametre Názov Modelu M2360 Materiál Inžinier PP Process Vstrekovanie Vonkajší Rozmer (L*W*D) 464*358*208 mm Vnútorný Rozmer (L*W*D) 432*297*193 mm Hĺbka 48+145 mm Vodotesné Úrovni IP67 Hmotnosť(prázdny) 2.9 kg Peny Prispôsobené peny prijateľné (príplatok) Kolesá a Vytiahnite tyč Č Farby Čierna/Žltá/Vojenská zelená Rozsah Temperture(°C) ‐ 40 ℃ ~90 ℃ Záruka Životnosť záruka Vlastnosti Vodotesný, nárazuvzdorný, rozdrviť-dôkaz anti-výbuch a anti-korózne, atď. Certifikáty a testy ISO9001, MIL-STD-810F-512.4, FED-STD-101C, ASTM B 4169, DC-18, ASTMIP67,atď.

pevný plastový nástroj prípade M2200 podobné s Tsunami sytle -40 až 90 °C

Rozsiahle aplikácie

Prečo si nás vybrali?

1. Máme bohaté skúsenosti v rotačné tvarovanie spracovanie, profesionálne v rotačné tvarovanie výrobkov.

2. Vieme ponúknuť celý systém služieb, od produktu & konštrukciu na hotové výrobky z plastov.

3. Naši skúsení a vysoko kvalifikovaní technického tímu použiť rozšírené CAM softvér (ako UG, Solidworks, Auto CAD , Pro/E) preložiť vaše myšlienky, obrázky, výkresy a prototypov do vysoko kvalitné, presné formy bez dierky na všetkých-zabezpečiť, aby konečný produkt má jednotnú hrúbku steny a hladký povrch. Celý dizajn, výrobný proces kontroly následných plesní, CNC obrábanie ,nám umožňuje efektívne ,životnosť, kompletný následných plesní.

4. Vysoká účinnosť viesť času-Všeobecne povedané, môžeme dokončiť jeden plesne a prvá vzorka v približne 30 dní. Dokonca oveľa kratšie pre menšie projekty.

5. OEM: Máme high –tech zariadení v plesní, seminár, ako rotačné zariadenia,Rock and Roll, Pulveriser, a tak ďalej.

6. Low-cost produkt montáž-spoločnosť je ochotný pomôcť domácim a zahraničným zákazníkom, majú svoje produkty montované v našej továrni, na získanie konkurenčnej výhody.

7. Na základe bohatých skúseností v čo multitudinous rotomoulding projekty, naši inžinieri môžu poskytnúť presné návrh pri návrhu výrobku, aby splnenie ich budúcej funkcie . Informácie O Firme

Šanghaj Tricases Plastov Technology Co., Ltd. ("Tricases Spoločnosť" nižšie), nájde sa v Šanghaji fengxian, v blízkosti Pudong Airport a Shanghai Yangshan Port. Tricases Spoločnosť sa zameriava na poskytovanie najlepšie prepravu prípadoch pre globálne používateľov. Máme množstvo zákazníkov v Európe, Amerike, Japonsku a v Južnej Kórei a v každej časti Číny, dodržiavanie ducha "profesionálny, vysoko kvalitné, efektívne, úprimný ", po posledných rokov námahe a inovácie, sme sa vyvinula do profesionálnych a skúsených spoločnosť, ktorá patrí prípadoch, kovové a plastové formy na výrobu, malé dávkové spracovanie, výrobok a štruktúra dizajn, atď.

Popis Produktu

Ako na svete je viac zlého počasia ,Keď ľudia využívajú a precízny nástroj v prírode , bude nevyhnutne stretnúť nárazom, vode, kyselinám a zásadám korózii alebo rozdielu tlaku spôsobené nadmerným praskla atď. Pomocou nášho "Tricases" bezpečnosť prípade, U.S. vojenský štandard materiálu(odolný voči korózii); nepremokavé tesniaci krúžok(-40 nízka teplotná odolnosť; tlak vody 21psi, 1 metre pod vodou po dobu pol hodiny bez presakovaniu vody); polymér riadok tlaku filter ventil (udržiavať telo vo vnútri a mimo tlak rovný), môže vyriešiť tieto problémy účinne.

Iné ako Americké letectvo hliníkovej robiť nikdy hrdzavé celú stránku hriadeľ, nový patent v súlade s rukoväť mechaniku tela dizajn, ložisko a až 140KGS stlmiť koleso dizajn, môže byť dokonalým stelesnením jej dlhú životnosť a používanie pohodlie.

Bezpečnosť prípade je v súčasnej dobe veľmi populárne a obľúbené forme baliace zariadenia, klíma v reakcii na súčasnú ťažkú situáciu, dopyt po bezpečí doma v posledných rokoch prudký rast, použitie bezpečnostných prípadoch pre baliace zariadenia bude zvýšiť pridanú hodnotu výrobkov, zlepšenie predaj!

Z 334*237*132 (mm) 741*461*267 (mm) , môžeme poskytnúť zodpovedajúce podporné schémy pre vaše produkty.

Naše Služby

Zásielky&Platby: 1. Budeme sa dodáva pozemok v 1-3 dní od zaplatenia.

A tieto formy platby sú prijímané www.happyhippo.sk: Kreditná karta, TT, Western Union a Qiwi peňaženky. 2. Zásielku je zadarmo doručenie prostredníctvom Čína príspevok air mail , ak hmotnosť balíka je viac ako 2 kg alebo veľkosť balenia je väčší ako 90 CM, použijeme EMS a pod .

3. Pokyn:hmotnosti a veľkosti sme označené v balení podrobnosti nie je skutočná hmotnosť a veľkosť tovaru, ak potrebujete vedieť o skutočnej hmotnosti a veľkosti, stačí nás kontaktovať. 4. Dodacia lehota: 1) Dopravná rozvinutých krajinách je o 7-45 dní. 2) Vzdialených krajinách je o 2-8 týždňov. 5. Ak kupujúci chcete použiť viac rýchlejší spôsob dopravy, ako EMS, DHL, atď, prosím, komunikovať s nami o zvýšenie dopravy. 6. Pokyn:dodacia lehota je závislá na kupujúceho colné odbavenie čas alebo vyššej Moci. Ak kupujúci neprevezme tovar v dlhej dobe, dúfame, že môže kupujúci kontaktovať vášho colné alebo miestnu poštu, aby si tovar hneď.

O Colné:

1. S cieľom zabezpečiť dostanete vašu objednávku bez alebo nižšie dovozné clo, budeme deklarovať ako "Dar" s nižšou hodnotou, ktoré nie je zahrnutá celková cena, ktorú ste zaplatili alebo trhovú hodnotu výrobku a môže sa nevzťahuje na krajiny s rôznymi colných predpisov.

karaoke magic mikrofón, case nástroj, rezané peny, ip67 prípade poznámka, diy nástroj prípade skladovania, toolbox, okno nástroja, nástroj boxy, multy nástroj prípade, prsia peny